Wenger

Wenger jest jedną z dwóch firm, które wyprodukowały . Firma z siedzibą w została przejęta przez rywala w 2005 r. Od 2013 r. Noże szwajcarskiej armii Wenger są zintegrowane z kolekcją Victorinox (jako „kolekcja Delémont”); marka pozostaje na zegarki i licencjonowane produkty.

Historia ]

Historia jest silnie związana z historią szwajcarskiego scyzoryka.

Niezależnie od tego, czy szukasz nowej torby do pracy, czy rozpoczęcia nowego semestru szkolnego, wybór odpowiedniego plecaka jest niezbędny. Nie tylko powinien wyglądać dobrze, ale musi być wygodny i, oczywiście, wystarczająco duży, aby pomieścić wszystkie twoje rzeczy.

Zacznijmy od rozmiaru. Ogólnie rzecz biorąc, mały plecak ma około 6-10 litrów. Są idealne dla dzieci, dni wolnych i odzieży sportowej. Średniej wielkości plecak dzienny to około 10-30 litrów, idealny do dojazdów. Ponad 35 litrów i szukasz nocnych wycieczek kempingowych i wypraw z plecakiem.

Będziemy skupiać się na paczkach dziennych w tej funkcji, ale możesz sprawdzić nasz przewodnik po najlepszym bagażu podręcznym , jeśli jest to więcej Twojej torby.

Początki firmy ]

Założona w 1893 roku w Courtetelle w dolinie Delémont w przemysłowa fabryka sztućców Paula Boechata i Cie otrzymała kontrakt od szwajcarskiej armii na produkcję noży jako drugiego szwajcarskiego producenta sztućców. W 1897 roku Theodore Wenger, minister, który służył w USA, wracał do domu do Szwajcarii i został

zatrudniony przez grupę przedsiębiorców, którzy kupili Boechat & Cie dwa lata wcześniej (później zmieniając nazwę na Wenger et Cie . ). Jednym z pierwszych działań Wengera było przejęcie producenta i które przeniósł do wynajętej fabryki w Delémont.

W 1900 roku, nowy 18.000 stóp kwadratowych (1700 m 2 ) zakład został zbudowany. Zarówno operacje na naczyniach, jak i produkcja sztućców Courtetelle zostały włączone do nowego zakładu o nazwie Fabrique Suisse de Coutellerie et Services. W 1908 r. postanowiła podzielić umowę, przy

czym połowa zamówienia trafiła do Victorinox, w niemieckojęzycznym kantonie , a druga połowa do Wengera we francuskojęzycznej części kantonu Berna. W 1929 roku, po śmierci Theo Wengera, Kaspar Oertli uzyskał większościowy udział w firmie.

W 1988 roku Wenger rozpoczął produkcję zegarków na rok przed Victorinoxem.

Kryzys i ponowne uruchomienie ]

Po atakach z 11 września wszyscy podróżujący w powietrzu i pokrewni przemysł stanęli w obliczu poważnego kryzysu. Tak było również w przypadku producentów szwajcarskich noży wojskowych, zwłaszcza Wenger SA Zmiana przepisów dotyczących bezpieczeństwa lotnisk, która uniemożliwiała noszenie noży kieszonkowych, zmniejszyła sprzedaż w

sklepach wolnocłowych. Kryzys doprowadził do przejęcia Wengera przez jego konkurenta Victorinox w 2005 r. Dzięki wsparciu Victorinox, Wenger był w stanie utrzymać własną produkcję i markę szwajcarskich noży i zegarków armii. Noże są reklamowane jako „Genuine Swiss Knife” i Victorinox jako „Original Swiss Knife”.

Rebranding po nabyciu ]

Po przejęciu przez Victorinox w 2005 r. Wenger SA zaczął opracowywać nowe produkty. W procesie rebrandingu jako dostawcy wielofunkcyjnych narzędzi do przygody na świeżym powietrzu Wenger zaczął współpracować z takimi osobami, jak i pełniąc rolę ambasadorów marki, zapewniając

każdemu z nich odpowiednie wielofunkcyjne narzędzie dostosowane do ich specyficzne wyzwania. Dodatkowo Wenger współpracował z zapewniając żeglarzom odpowiednie narzędzie wielofunkcyjne. Ostatnio Wenger wspiera .

Łączenie linii produktów ]

30 stycznia 2013 r. Wenger i Victorinox ogłosili, że oddzielne marki noży zostaną połączone w jedną markę: Victorinox. W komunikacie prasowym stwierdzono, że fabryka Wengera w Delémont będzie nadal produkować noże, a wszyscy pracownicy na tej stronie zachowają swoją pracę. Następnie opracowali, że asortyment produktów z linii Wenger

pozostanie w produkcji pod marką Victorinox. Główna siedziba Wengera w USA zostanie połączona z lokalizacją Victorinox w . Działalność Wenger w zakresie zegarków i licencjonowania będzie kontynuowana jako odrębna marka.

Ostatnie zmiany ]

W marcu 2016 r., Podczas targów Baselworld 2016, Victorinox przywraca Wenger jako markę ze szwajcarskimi wartościami za rozsądną cenę. Po tym wydarzeniu Wenger zaczął używać hasła „Szwajcarska firma od 1893 r.”,

Pozostawiając poprzednie hasło „Twórca prawdziwego szwajcarskiego noża wojskowego”, które było używane przez dziesięciolecia.

W 2017 roku Victorinox wypuścił model szwajcarskiego noża wojskowego o nazwie „Wenger Red”. Ten nóż ma logo i markę w skali noża. Ten nóż jest dostarczany w pudełku z logo Victorinox i marką. Ten

numer części jest produkowany w Delémont w Szwajcarii. Jest to jedyny szwajcarski nóż wojskowy z logo i marką, która jest produkowana i sprzedawana tak jak dzisiaj.

Produkty ]

Dwie główne linie produktów to „Genuine Swiss Army Knife” i zegarek Wenger. Dodatkowo produkuje sztućce kuchenne pod markami Swibo, Grand Maitre.

Genuine Swiss Army Knife ]

Większość tradycyjnych produktów wytwarzanych przez Wenger to noże kieszonkowe o wielkości ciała od 3 do 5 cali oraz ostrza od 2 cali do 4 cali z różnymi zestawami dodatkowych funkcji, takich jak otwieracze do puszek itp. W kolorze czerwonym lub czarnym kolorowe etui.

Edycje specjalne ]

Gigant

Gigant

Szwajcarski scyzoryk znany jest z łączenia różnych narzędzi w jeden nóż. Wenger zintegrował wszystkie 87 narzędzi wykonujących 141 funkcji w jednym nożu i nazwał go Gigantem. Łącząc 87 funkcji, The Giant znalazł się w książce Rekordy Guinnessa .

Dziedzictwo

W oparciu o oryginalne plany szwajcarskiego scyzoryka z 1908 r. Wenger wprowadził limitowaną linię o nazwie Dziedzictwo.

TitaniumLine, Alinghi Sui 1, Mike Horn Knife i Patagonia Expedition Race

Wszystkie trzy są wielofunkcyjnymi nożami opracowanymi we współpracy z osobami i organizacjami zaangażowanymi w ich specyficzne wyzwania. Linia Titanium to produkt dostosowany do wyzwań, z jakimi boryka się szybki wspinacz, taki jak . Wenger dla szwajcarskiego

pucharu Ameryki opracował łatwy w użyciu nóż dla żeglarzy. Jako główny sponsor stworzył nóż dostosowany do wyzwań, przed jakimi stają uczestnicy wyścigu. Dla poszukiwacza przygód Wenger wydał nóż w 2009 r.

Zegarki Wenger ]

Zegarki Wenger są produkowane w Szwajcarii. Główna siedziba firmy znajduje się w Delémont w Szwajcarii. Zegarki  są podobno związane z podstawowymi pomysłami i koncepcją szwajcarskiego noża

wojskowego, mając wielofunkcyjny fokus na zewnątrz.Dodatkowo Wenger produkuje kilka zegarków skupiających się wyłącznie na elegancji.

Inne produkty ]

Ponadto Wenger tworzy także notatniki typu portfelowego. Są one w kształcie portfela i mogą funkcjonować jako portfel, ale najlepiej nadają się do wykorzystania jako miniaturowy notatnik, ponieważ ma mały notatnik na wewnętrznej stronie portfela (który jest podwójny).

Wenger produkował do karabinu szturmowego Swiss . Bagnet ma całkowitą długość 310 mm i średnicę pierścienia wylotowego 22 mm. Ostrze o długości 177 mm jest jednostronne i nie ma ostrza . Bagnety były produkowane wyłącznie dla szwajcarskiej armii przez Wengera i Victorinoxa (zanim obie firmy się połączyły).

W Ameryce Północnej licencjonowane produkty wykorzystujące znaki towarowe Wenger i SwissGear są własnością niezależną od Victorinox SA i są używane do sprzedaży sprzętu kempingowego (zwłaszcza namiotów, plecaków i śpiworów), bagażu, plecaków i potrzeb biurowych / biznesowych.

wenger co
wenger co to znaczy
wenger co to za marka
arsene wenger co dalej
co robi arsene wenger
wenger watson co
wenger co.ag melchnau

wenger czy victorinox

gdzie mieszka arsene wenger
ile wenger trenuje arsenal
ile zarabia
ile zarabia arsene wenger
od kiedy jest trenerem arsenalu
wenger kto to

kto za wengera
kto zastapi wengera
kto nastepca wengera
kto za arsene wengera
wenger co
wenger co to znaczy
wenger co to za marka
arsene wenger co dalej
construction co. inc
meats & ice co carlisle pa
auto brighton co automotive brighton co
do brasil
do realu

do brasil valinhos
wenger do brasil ltda valinhos
do sparty
wenger’s do it all
wenger pasek do zegarka
sa1155 do 17”
what will wenger do now
do wenger watches use batteries
wenger na

wenger na inc
wenger torba na laptopa
wenger torba na ramię
wenger plecak na laptopa
wenger torby na laptopa
wenger walizki na kółkach
torba wenger na kółkach

wenger torba na laptopa 17
wenger plecak na kółkach
o szczęsnym
wenger o marce
wenger o messim
wenger o firmie
wenger or victorinox
wenger o swiss gear
wenger o swiss
arsene o messim
wenger elantra present-o-folio case

wenger torby

wenger dang o dau
out reddit
wenger out snooker
wenger plecak
wenger zegarki
wenger scyzoryk
wenger torby
wenger walizka

wenger swiss
wenger wiki
wenger patriot
wenger torba
arsene
alexa
wenger arundel
wenger allegro
wenger and mourinho
wenger and watson inc
wenger age ac milan

wenger attitude
wenger arsenal news
avengers
avengers endgame
avengers koniec gry
avengers wojna bez granic
avengers koniec gry cda
avengers infinity war
avengers endgame cda
avengers czas ultrona
avengers 1
avengers 4
wenger black night
wenger bags

barcelona
wenger beach
blades betting tips
wenger backpack uk
wenger bags uk
wenger brand
engerix b
b&b wenger
45-0006-b wenger® backpack
johann wenger b&r
ножи wenger

mary b. wenger
clava
classic
cityfriend
citystep
carbon 17 laptop backpack
czy victorinox
cobalt
wenger’s cp
corporation
c group
wengerterstube c. körner
wenger’s c.p
c v wenger
oliver c. wenger
j c wenger
g.c. wenger’s handbook of interview research
c s plumbing
hannah c md
peter c wenger
delemont
diver
wenger’s deli
daughter
dive watch

wenger delmont

delemont swiss army knife
delemont switzerland stainless price
delemont switzerland knives
dirndl
dirndl blau
d sofascore
d tennis
d. wengerowski
d&r
d itf
olivia d photography
jay d wenger
jay d iowa
john d do
brian d. wenger

everest
extruder
everton
evo pro laptop backpack
emery
esquire
etienne

evolution
extrusion
extruders
e. wengerek
e. schreinerei münchenbuchsee
e communities of practice
e. ag
e münchenbuchsee
e. maler
e 1998 communities of practice
e shop
ebay

firma
fuse
frankowski
forum
ferguson
fulham
field classic
farewell
field watch
family
f
f-201
norbert f. wengerek
f-216
f-3021
wengert f. balingen
granada
gwarancja
grand maitre

giant knife
guardiola
gif
group
giant swiss army knife
gongzi

g. clare wenger
g. aushub ag
historia
henry
house
height
history
hand luggage
handyman
highlander

huddersfield
houston dynamo
h.rpfr
h.rpfrb
h samuel

wenger plecaki

roland h. wenger
reto h. wenger
h. gmbh
h.u. bedachungen ag
drogerie h. seon
ibex
ibex 17
interview
identity luggage set
invincibles
ibex backpack
instagram
in liberia
in arsenal
impulse
i will miss you
i arsenal

i zidane
i’m arsene after all
jennifer wenger (i)
i am arsene after all
i love wenger
i didn’t see it
i’m not leaving
i need to be tested
jacket
japan
juventus
jacket meme
jeans
jacket gif
joined arsenal
jetty
january
jacke
j. bautechnik gmbh
lave j. & e. (1998). communities of practice learning meaning and identity
ip partners j. wenger
j league

ans j wegner
timothy j. wengert
j r saddles
j. michael wenger
kosmetyczka
knife
kurtka
knives
knows best
knives for sale
knife models
kitchen knives
knives uk
knife catalog
k immobilien
david k wenger

nanette k. wenger
erma k wenger
robert k md
k. immobilien gmbh
albrecht k. wengert
albrecht k wengert diplom theologe
lumen
legacy 17
logo
legacy 15.6” czarny-szary
luggage
laptop bag
laptop backpack
leaving
leaving arsenal
l’equipe
arsene l
l’isle adam
l’equipe interview
l’équipe
l’affaire wenger
vern l wenger
l’equipe cartoon
vern l company video audio
łódź

mourinho
mike horn
memy
monorail
marka
music stands
manufacturing
madrid
man utd
m. wenger
robert m wegner

edward m. wenger
benjamin m. wenger
tina m wenger
kristin m wenger
ray m wenger
kristin m do
eugene m. wengert
nanette m.d
noże

wenger torby

news
net worth
next job
new job
next club
noble
next job odds
new club

nail clipper
wenger & watson
n.a
paul n. wengert
418 n ave mishawaka in
arsene n’golo kante
ryan-n (1992) guidelines for critique of a research report
opinie
online
olx
online stream
odchodzi
old trafford
odds
ozil
on sanchez
on emery
o szczęsnym
o marce
o messim
o firmie
ferguson o wengerze
arsene o messim

or victorinox
o swiss gear
o swiss
o. s. wenger
óra
órák
óra vélemény
óraszíj
óra ár
óra budapest
svájci órák
swiss military óra
óra vélemények
női óra
pegasus
prospectus
pillar
portfel
pegasus deluxe
potomac
patriot 17
p air zermatt
p.wenger
p. holzbau und schreinerei ag
p paramedic
clifford p jr
clifford p wenger
shannon p wenger
p kevin wenger

p. holzbau & schreinerei ag
wengerinox p
ranger
reload
ranger 78
reload 14
ranger grip
replacement
real madrid
resigns
roadster

roadster black night
r
david r. wenger
d&r wenger
philip r wenger
michael r wenger
dr r wenger

wenger torby na laptopa

markus r+v
dr. r. basel
scyzoryki
seaforce
synergy
swissgear
stream
source 14
synergy 16
s.a.k. design
s.a
s.a.k. design watch
s.a. backpacker 12
s52

cyril s. wengert
s.a.k. design watch battery
s.a.k. design 0605
s.a.k
s557
torba na laptopa
transfermarkt
trener
torba na laptopa 17
torba podróżna na kółkach
tv

torba na kółkach
tips
t shirt
7912x/t wenger
arsene t shirt
merci t shirt
t
armin t wegner
7240x/t wenger
comical t shirt
marc wengert
georg t-mobile
urban classic
urban classic chrono
uk
urban metropolitan
usa
umbrella
united
ultra
urban
underground

wenger plecak

man u wenger
u arsenalu
man u chant
man u song
und partner
u.s. manufacturing
wenger & vieli
und. parschau
walizka podróżna
walizki tesco
wrocław
warszawa
watches review
wenger & watson inc

watch price
w realu
w arsenalu
w milanie
w
w legii

w bayernie
w psg
w realu madryt
w warszawie
20 w rd englewood oh 45322
young
years at arsenal
youtube
ynwa
yukon
years
yannick
y victorinox
y stol

arsene i mourinho
y ferguson
y zidane
y stole
zapalniczka
zidane
zegarki wikipedia
zegarki firma
zidane video

wenger scyzoryki

zip
zidane charity match
zurich
s parohu
z
arsene żona
zapalniczka żarowa wenger
0851.17
01.1741
0441.00
0605
01.1541
0641.10
0441
01.0641
0851
01.1441

16999
17
16999 swiss army knife giant
1998
1996
1000th game
1998 communities of practice
16999 ebay
1998 communities of practice pdf
16999 swiss army
1 pound suarez
wengertweg 1 tübingen
1
1 arsene wenger

arsene 1 pound
arsene 1 brezilyalı
1 rue andre wolfisheim
im wengert 1 leonberg
1 zimmer wohnung wengerohr
wengertstraße 1 sindelfingen
2000
2019
2002
2011

2006
2004
2001
2007
22mm watch band
200m
2. wengerts trail 2018
#2 16999 swiss army knife giant
patriot 2 wenger
2 rad basel öffnungszeiten
2-rad-shop basel
2-rad-shop gmbh
2 piece business set
2 year contract
326 bus
3 step risers
38mm

3 year warranty
39mm
3 step choral risers
3 dial combination lock
300m
3 piece luggage set
33045
avengers 3
wengertstraße 3 stuttgart
4 person tent
4 step risers
4th place trophy
40 million and 1
4×8 platform
442
4d chess
442oons
40l backpack
45150
4
arsene 4
wengertweg 4 tübingen
4-4-2
laptopryggsäck 15 4 synergy

4-rollen trolley koffer 94 liter schwarz
4 rollen trolley
5358
580
51 ranger
55x40x20
55
57
55 ranger
55cm
51
5
channel 5 vs fergie
channel 5 vs ferguson
swissgear 5
plecak 5
gta 5 institute
wengertstraße 5 sindelfingen
channel 5 wenger
65mm

6999

66
60662 patriot roller 2 pieces
60063
60662
6677
61 ranger
6274
600d
6
swissgear 6
wengerweg 6 gwatt
6 pack
arsene 6 languages
arsene 6 fa cups
stollenweg 6 wengern
6 vieli
6 rue andré wolfisheim
72801
72800
7930x
7089x
79313c
70440
7280x
7311x
7471x/t
79076
7 court carlisle pa 17015
7 court carlisle pa
7

wenger marka

arsene 7 fa cups
plecak 7
swiss 7
7 fa cups
7 principles
arsene 7 languages
8 person tent
85mm
810
811

85mm scales
8-2
84mm
89027
8810 swissgear
88
arsene 8-2
kilian 8 gänge
wengertsteige 8 holzgerlingen

wengertweg 8 esslingen am neckar
wengertstr 8 bretzfeld
8 gänge kilian frauenfeld
900d
96
91085

9×9 tent
98831

9883
rangergrip 95
ranger 90
rangergrip 90.822
fass 90
9
gsg 9 wegener
out wwe
out t shirt
out olympics
out zimbabwe
out poll
stacey od
po polsku

cristina po wenger
u arsenalu
u turn
man u
comp-u-roller
fenster u wert
patriot comp-u-roller
patriot comp-u-roller 17
man u chant

swissgear comp u roller
wenger-senf erzeugungs- u handels gmbh
w realu
w arsenalu
w milanie
w
w legii
w bayernie
w psg
w realu madryt
w warszawie
w 120

historia wengera

Wenger Travel Gear wprowadza nowe style do nowoczesnego życia zawodowego
Szwajcarska firma wprowadza nowe funkcje i projekty w ramach swojej działalności

olekcja narzędzi. Każdy oferuje nowoczesne, przemyślane i niezawodne rozwiązania
dla różnych aspektów metropolii osób podróżujących służbowo.
W dzisiejszym świecie biuro stopniowo staje się pojęciem mobilnym i społecznym

a aktywne życie ludzi biznesu musi być wplecione w coraz mniejsze luki
Życie zawodowe. Wenger tworzy bagaż biznesowy, który pasuje do tego gorączkowego stylu życia.

lecak METRO ma współczesny wygląd miejski i zapewnia przestrzeń
i ochrona dla wieloekranowego pracownika obsługującego wiele urządzeń. Im więcej SYNERGII
plecak biznesowy oferuje aktywny wygląd, jednocześnie chroniąc i organizując
akcesoria biznesowe.

opis marki wenger

Kołowy futerał biznesowy PATRIOT to prawdziwe mobilne biuro,
z kołami i układem kierowniczym tak dobrze przemyślanym, że może to być pojazd. Z integralną ale

wyjmowana torba na laptopa i schowek na noc, skutecznie obsługują tych, którzy
podróże służbowe. Dla kobiet biznesu, które chcą uniknąć bycia obciążonym
torby, elegancka torba na laptopa ANA organizuje prace i akcesoria osobiste,

e specjalnymi przegródkami na laptopa i tablet, umieszczonymi w eleganckiej, sylwetkowej torbie.
„W Wenger jesteśmy dumni z projektowania produktów łączących współczesność,

piękne style z najnowocześniejszą funkcjonalnością za rozsądną cenę. Nasz najnowszy
Asortyment stanowi krok naprzód w niezawodnych, wysokiej jakości narzędziach biznesowych i życiowych

nowocześni Europejczycy z napiętymi, złożonymi harmonogramami – powiedział Carsten Kulcke, dyrektor generalny
Dział narzędzi podróży.
PATRIOTA
Dwuczęściowy, 26-litrowy zestaw biznesowy to najlepszy pakiet na spotkanie. To

opis marki

łączy obudowę biznesową na kółkach i dopasowaną walizkę na laptopa (aby zmieścić 15-calowy laptop),
który łatwo zsuwa się z uchwytu większej walizki. Dzięki temu użytkownik może opuścić

większa walizka w pokoju hotelowym lub w recepcji i zabierz ze sobą tylko najważniejsze rzeczy
spotkanie. Główna obudowa Comp-U-Roller ma cztery komory, w tym wyściełaną
sekcja, która będzie pasować do 17-calowego laptopa lub zintegrować dopasowaną walizkę na laptopa. Jeden
przegródka zapewnia rozszerzenie folderów plików, a Quick Pocket daje łatwe
dostęp do organizatora podstawowych rzec

zy. Schowek na noc zachowa koszulę i
inne ubrania starannie przygotowane na poranek. PATRIOT jest przeznaczony dla osób w

ośpiech, z ergonomicznym uchwytem na wózek i kołami ułatwiającymi poślizg pozwalającymi na szybkie,
stabilne manewrowanie wokół zajętych terminali.

SYNERGIA
Ten biznesowy plecak integruje aktywne życie z dniem pracy, z kieszenią antyrozrywkową na tablet lub laptop mierzący do 16 cali. Z 27-litrową objętością

SYNERGY może pomieścić urządzenia biznesowe dla nowoczesnego stylu życia, gdzie pracują,
życie społeczne i ćwiczenia są często ze sobą powiązane. Z przegródkami, w tym łatwo dostępnymi i organizerowymi kieszeniami, a także siatkowym pokrowcem na butelkę z wodą lub

plecaki marki wenger

parasol, to torba biznesowa. Wyściełane ramiączka i ergonomiczna wyściółka
sekcje zapewniają wygodę i dopasowanie noszącemu, podczas gdy pasek z uchwytem do wózka ślizga się
łatwo przejechać nad uchwytem bagażu na kółkach, aby wygodnie podróżować.
METRO
Dla współczesnego życia miejskiego i wysokoener

getycznego, mobilnego stylu życia, ten stylowy

plecak biznesowy to idealne dopasowanie. Obecnie większość z nas pracuje w wielu
do tego służą ekrany i torba METRO. Elegancka, szaro-czarna i czarna klapa
torba ma wyściełaną przegrodę na laptopa Triple Protect i dodatkową dedykowaną

kieszeń na tablet. Oba mają kieszeń zapobiegającą zadrapaniom, aby chronić ekrany, i obie
przedziały są łatwo dostępne dla użytkownika, ale, co ważne, nie inne. ZA
ukryta kieszeń bezpieczeństwa do przechowywania paszportu, pieniędzy itp. to kolejna cecha, jak również

podstawka na organizer na ładowarki, sznurki i inne akcesoria.
Kiedy podróżujesz, rękaw do wózka Pass-Thru firmy Wenger ślizga się po uchwycie

bagaż na kółkach do integracji dwóch toreb dla wygody.
ANA
Jeśli inteligentne kobiety biznesu chcą bezproblemowo przejść od biura do wieczora, to
stylowa czarna torba pozwoli na wygląd, który jest elegancki i rzeczowy, ale kobiecy

autoryzowany sklep

i stylowy. Ten 14-litrowy worek ma wyściełaną przegrodę na laptopa
pomieścić 16-w laptopie, a także oddzielną dedykowaną kieszeń na tablet. The
cała torba ma podszewkę zapobiegającą zadrapaniom, aby chronić sprzęt elektroniczny i inne
dobytek. Torba na laptopa ANA jest zamykana na suwak, z ukrytą kieszenią bezpieczeństwa
dodatkowe zabezpieczenie. Kołki na podstawie zapewniają ochronę dolnej części torby.

Torba ma uchwyty na ramię i odpinany, regulowany pasek na ramię.
in wenger we trust
wenger we want you to stay

tisa wenger we have a religion
in wenger we trust banner
arsene wenger we can go unbeaten

wenger we
wenger odchodzi z arsenalu
wenger odejdzie z arsenalu
wenger s parohu
wenger z
wenger mediprint z
wenger co to za firma

wenger torba za laptop
wenger torbe za laptop
habari za wenger
picha za wenger
za wenger golzow

plecaki wenger

Wenger to szwajcarski producent noży, zegarków, plecaków, bagażu i wielu akcesoriów podróżniczych. Marka WENGER rozpoczęła swą działalność w 1893 roku w Delemont, początkowo firma zajmowała się produkcją noży. Firma zasłynęła dzięki produkcji Szwajcarskich Noży Oficerskich. Od samego początku, produkty marki Wenger charakteryzowały się wysoką jakością wykonania. W 1987 roku przedsiębiorstwo zaczęło produkować zegarki. W 2005 roku firma Victorinox przejęła markę Wenger, co pozwoliło firmie WENGER poszerzyć asortyment. Zgodnie z wieloletnią tradycją firma WENGER oferuje klientom najwyższej jakości, innowacyjne i wielofunkcyjne produkty, które sprawdzają się zarówno w podróży, jak i na co dzień.

Wyświetlanie 1–30 z 90 wyników

Filtruj
SaleSale
Zamknij

Torba na laptopa 16” Wenger Underground 601057

345,00  265,00 
Waga 1 kg
Wymiary 43 × 9 × 31 cm
Kolor

Marka

Wykonanie

Wysyłka

Wielkość matrycy

16"

Zamykanie

Płeć / Typ

, ,

Model

Wenger 601057

Pojemność

9

Kolekcja

EAN

7613329014325

Promocje

SaleSale
Zamknij

Torba na laptopa 16″ Wenger CityStream 602820

380,00  297,00 
Waga 0.8 kg
Wymiary 43 × 23 × 30 cm
Pojemność

21

Kolor

Marka

Wykonanie

Wysyłka

Zamykanie

Płeć / Typ

, ,

Model

Wenger 602820

Kolekcja

Wielkość matrycy

16"

EAN

7613329049549

Promocje

SaleSale
Zamknij

Duża Walizka Wenger Matrix 604358

805,00  604,00 
Waga 5.0 kg
Wymiary 55 × 30 × 75 cm
Model

Wenger 604358

Wysyłka

Pojemność

96

Poszerzenie

Kolor

Marka

Wykonanie

Ilość kółek

na czterech kółkach

Kolekcja

Rodzaj

Wielkość

Duża

Gwarancja

3 lata

EAN

7613329050422

Zamykanie

Płeć / Typ

, ,

Ozdoby

Dostępność

Promocje

Identyfikator do bagażu Wenger 604543

85,00  28,00 
Kolor

Wysyłka

Płeć / Typ

, ,

Marka

Etykieta

Model

Wenger 604543

EAN

7613329051252

Promocje

Kłódka szyfrowa Wenger 604565

100,00  40,00 
Kolor

Wysyłka

Płeć / Typ

, ,

Marka

Etykieta

Model

Wenger 604565

EAN

7613329051474

Dostępność

Promocje

Mała walizka Wenger Lumen 604345

700,00  520,00 
Waga 3.20 kg
Wymiary 40 × 21 × 55 cm
Kolor

Marka

Wykonanie

Pojemność

36, 37, 38, 39, 40, 41

Ilość kółek

na czterech kółkach

Rodzaj

Wysyłka

Wielkość

Kabinowa, Kabinowa mała

Zamykanie

Płeć / Typ

Etykieta

Model

Wenger 604345

Wielkość matrycy

16"

Kolekcja

EAN

7613329050293

Dostępność

Promocje

SaleSale
Zamknij

Mała Walizka Wenger Matrix 604352

615,00  452,00 
Waga 2.8 kg
Wymiary 40 × 20 × 55 cm
Model

Wenger 604352

Wysyłka

Pojemność

32

Poszerzenie

Kolor

Marka

Wykonanie

Kolekcja

Ilość kółek

na czterech kółkach

Rodzaj

Wielkość

Kabinowa

Gwarancja

3 lata

EAN

7613329050361

Zamykanie

Płeć / Typ

, ,

Ozdoby

Dostępność

Promocje

SaleSale
Zamknij

Pilotka Biznesowa Wenger Granada 17” 600659

570,00  416,00 
Waga 3.9 kg
Wymiary 35 × 25 × 42 cm
Model

Wenger 600659

Wysyłka

Pojemność

24

Kolor

Marka

Wykonanie

Ilość kółek

na dwóch kółkach

Kolekcja

Rodzaj

Wielkość

Kabinowa mała

Wielkość matrycy

17"

EAN

7613329008171

Zamykanie

Płeć / Typ

, ,

Ozdoby

Dostępność

Promocje

Pilotka biznesowa Wenger Patriot 600662

705,00  589,00 
Waga 4.06 kg
Wymiary 43 × 31 × 41 cm
Kolor

Wykonanie

Wysyłka

Zamykanie

Płeć / Typ

Ilość kółek

na dwóch kółkach

Marka

Etykieta

Model

Wenger 600662

Kolekcja

Wielkość matrycy

15.6", 17"

EAN

7613329008201

Dostępność

Promocje

Pilotka biznesowa Wenger Potomac 600661 + Torba na laptop Gratis

640,00  531,00 
Waga 3.46 kg
Wymiary 44 × 25 × 42 cm
Kolor

Marka

Wykonanie

Pojemność

46

Ilość kółek

na dwóch kółkach

Rodzaj

Wysyłka

Wielkość

Kabinowa mała

Zamykanie

,

Płeć / Typ

Etykieta

Model

Wenger 600661

Wielkość matrycy

17"

Kolekcja

EAN

7613329008195

Dostępność

Promocje

SaleSale
Zamknij

Pilotka Biznesowa Wenger Transfer 16″ 600664

630,00  464,00 
Waga 2.9 kg
Wymiary 37 × 23 × 43 cm
Wysyłka

Model

Wenger 600664

Pojemność

20

Poszerzenie

Kolor

Marka

Wykonanie

Ilość kółek

na dwóch kółkach

Kolekcja

Rodzaj

Wielkość

Kabinowa mała

Wielkość matrycy

16"

EAN

7613329008225

Zamykanie

Płeć / Typ

, ,

Ozdoby

Dostępność

Promocje

SaleSale
Zamknij

Plecak biznesowy 16″ Wenger Cobalt 600629

295,00  220,00 
Waga 1.15 kg
Wymiary 35 × 23 × 46 cm
Pojemność

23

Kolor

,

Marka

Wykonanie

,

Zamykanie

Płeć / Typ

,

Wysyłka

Model

Wenger 600629

Kolekcja

Wielkość matrycy

16"

EAN

7613329007877

Dostępność

Promocje

SaleSale
Zamknij

Plecak biznesowy Wenger Bahn 601082

400,00  315,00 
Waga 1.1 kg
Wymiary 32 × 19 × 48 cm
Pojemność

16

Kolor

,

Marka

Wykonanie

Kolekcja

Wysyłka

Zamykanie

Płeć / Typ

, ,

Model

Wenger 601082

Wielkość matrycy

16"

EAN

7613329015131

Dostępność

Promocje

Plecak biznesowy Wenger Carbon 600637

435,00  346,00 
Waga 1.5 kg
Wymiary 34.00 × 29.00 × 50.00 cm
Kolor

Marka

Wykonanie

,

Pojemność

30

Wysyłka

Płeć / Typ

,

Etykieta

Model

Wenger 600637

Wielkość matrycy

17"

Zamykanie

Kolekcja

EAN

7613329007952

Dostępność

Promocje

Plecak biznesowy Wenger CityFriend 602809

330,00  224,00 
Waga 0.71 kg
Wymiary 29 × 21 × 43 cm
Kolor

Wykonanie

Wysyłka

Zamykanie

Płeć / Typ

,

Marka

Pojemność

19

Kolekcja

Model

Wenger 602809

Etykieta

Wielkość matrycy

16"

EAN

7613329049495

Dostępność

Promocje

SaleSale
Zamknij

Plecak biznesowy Wenger CityMove 605076

360,00  248,00 
Waga 0.6 kg
Wymiary 28 × 17 × 39 cm
Kolor

Marka

Wykonanie

Wysyłka

Płeć / Typ

, ,

Zamykanie

Model

Wenger 605076

Pojemność

12

Kolekcja

Wielkość matrycy

14"

EAN

7613329055557

Dostępność

Promocje

SaleSale
Zamknij

Plecak biznesowy Wenger Ero 602655

285,00  188,00 
Waga 0.7 kg
Wymiary 34 × 25 × 45 cm
Kolor

,

Marka

Wykonanie

Kolekcja

Wysyłka

Zamykanie

Płeć / Typ

, ,

Model

Wenger 602655

Pojemność

20

Wielkość matrycy

16"

EAN

7613329048740

Dostępność

Promocje

Plecak biznesowy Wenger Fuse 600630

285,00  211,00 
Waga 0.87 kg
Wymiary 32 × 21 × 43 cm
Wykonanie

Kolor

Wysyłka

Zamykanie

Płeć / Typ

,

Marka

Etykieta

Model

Wenger 600630

Kolekcja

Wielkość matrycy

15.6"

EAN

7613329007884

Dostępność

Promocje

Plecak biznesowy Wenger Gigabyte 600627

400,00  315,00 
Waga 1.04 kg
Wymiary 34 × 21 × 45 cm
Kolor

Wykonanie

Wysyłka

Zamykanie

Płeć / Typ

,

Marka

Etykieta

Model

Wenger 600627

Kolekcja

Wielkość matrycy

15"

EAN

7613329007853

Dostępność

Promocje

Plecak biznesowy Wenger Ibex 600638

405,00  319,00 
Waga 1.6 kg
Wymiary 37 × 26 × 47 cm
Kolor

Wykonanie

Wysyłka

Zamykanie

Płeć / Typ

,

Marka

Etykieta

Model

Wenger 600638

Kolekcja

Wielkość matrycy

17"

Pojemność

23

EAN

7613329007969

Dostępność

Promocje

Plecak biznesowy Wenger Ibex Ballistic Deluxe 606493

480,00  387,00 
Waga 1.7 kg
Wymiary 37 × 28 × 48 cm
Pojemność

26

Kolor

Marka

Wykonanie

Kolekcja

Zamykanie

Płeć / Typ

, ,

Etykieta

Wielkość matrycy

16"

EAN

7613329064528

Promocje

SaleSale
Zamknij

Plecak biznesowy Wenger Ibex Black Leather 605499

765,00  644,00 
Waga 1.6 kg
Wymiary 34 × 27 × 48 cm
Pojemność

27

Kolor

Marka

Wykonanie

,

Kolekcja

Wysyłka

Zamykanie

Płeć / Typ

,

Model

Wenger Black Leather 605499

Wielkość matrycy

17"

EAN

7613329060506

Dostępność

Promocje

SaleSale
Zamknij

Plecak biznesowy Wenger Ibex Carbon Fiber 605498

765,00  644,00 
Waga 1.6 kg
Wymiary 37 × 27 × 48 cm
Pojemność

27

Kolor

Marka

Wykonanie

Kolekcja

Wysyłka

Zamykanie

Płeć / Typ

,

Model

Wenger 605498

Wielkość matrycy

17"

EAN

7613329060490

Dostępność

Promocje

Plecak biznesowy Wenger Ibex Slimline 605081

355,00  274,00 
Waga 1.45 kg
Wymiary 37 × 24 × 47 cm
Kolor

Wykonanie

Wysyłka

Zamykanie

Płeć / Typ

,

Marka

Etykieta

Model

Wenger 605081

Kolekcja

Wielkość matrycy

16"

Pojemność

19

EAN

7613329055595

Dostępność

Promocje

SaleSale
Zamknij

Plecak biznesowy Wenger Legacy 600631

345,00  265,00 
Waga 1.5 kg
Wymiary 35 × 25 × 45 cm
Pojemność

21

Kolor

Marka

Wykonanie

Wysyłka

Zamykanie

Płeć / Typ

,

Kolekcja

Model

Wenger 600631

Wielkość matrycy

16"

EAN

7613329007891

Dostępność

Promocje

SaleSale
Zamknij

Plecak Biznesowy Wenger Link 601072

435,00  327,00 
Waga 1.2 kg
Wymiary 32 × 22 × 45 cm
Model

Wenger 601072

Pojemność

21

Kolor

Marka

Wykonanie

Kolekcja

Wysyłka

Wielkość matrycy

16"

Zamykanie

Płeć / Typ

,

EAN

7613329014509

Dostępność

Promocje

SaleSale
Zamknij

Plecak Biznesowy Wenger Mercury 606484

280,00  184,00 
Waga 0.7 kg
Wymiary 35 × 23 × 48 cm
Model

Wenger 606484

Pojemność

26

Kolor

,

Marka

Wykonanie

Kolekcja

Wysyłka

Wielkość matrycy

16"

Zamykanie

Płeć / Typ

, ,

EAN

7613329064306

Dostępność

Promocje

SaleSale
Zamknij

Plecak biznesowy Wenger Mythos 600632

345,00  265,00 
Waga 1.33 kg
Wymiary 37 × 26 × 47 cm
Kolor

Wykonanie

Wysyłka

Zamykanie

Płeć / Typ

,

Marka

Model

Wenger 600632

Pojemność

27

Kolekcja

Wielkość matrycy

16"

EAN

7613329007907

Dostępność

Promocje

SaleSale
Zamknij

Plecak Biznesowy Wenger Pegasus 600639

415,00  328,00 
Waga 1.4 kg
Wymiary 37 × 24 × 48 cm
Pojemność

25

Kolor

, ,

Marka

Wykonanie

Kolekcja

Wysyłka

Wielkość matrycy

17"

Zamykanie

Płeć / Typ

, ,

Model

Wenger 600639

EAN

7613329007976

Dostępność

Promocje

Plecak biznesowy Wenger Pegasus Deluxe 606492

480,00  387,00 
Wymiary 37 × 26 × 47 cm
Kolor

Marka

Wykonanie

Wysyłka

Zamykanie

Płeć / Typ

,

Pojemność

25

Model

Wenger Deluxe 606492

Kolekcja

Etykieta

Wielkość matrycy

14", 15", 16"

EAN

7613329064511

Dostępność

Promocje