Jesteśmy dla Ciebie...

Naszą historię budują setki zadowolonych klientów

Każdy klient może czuć się w naszym sklepie wyjątkowo. Pomagamy spośród tysięcy produktów wybrać te, które najlepiej odzwierciedlają Ciebie.

O naszym sklepie

W naszym sklepie najważniejszy jest klient. Sklep ten tworzą ludzie, ich wybory i historie. Słuchamy na bieżąco Twoich uwag i z radością przyjmujemy Twoje rady. Cieszymy się z wyrażonych opinii.

Stawiamy na bezpośredni kontakt i relacje. Zarówno w rozmowach z Tobą jak i pracownikami. W centrum naszej uwagi zawsze pozostaniesz Ty. Będzie nam niezmiernie miło jeśli poświecisz chwilę na zapoznanie się z naszą krótką historią.

Vertus jest firmą działającą od 2012 roku. Pomysł na działalność zrodził się z pasji do podróżowania i odkrywania nowych zakątków. Każde nowo odkryte miejsce miało swoją historię i czar. Zawsze jednak pozostawał niesmak, gdy dało się zaobserwować, jak uszkodzone walizki pojawiały się w miejscu odbioru bagaży. Doskwierał także czas poświęcony na odnalezienie własnego bagażu.

Okazywało się bowiem, że na taśmie było kilka jednakowych walizek, co powodowało częste pomyłki i nerwową atmosferę wśród podróżujących. Zaczęliśmy poszukiwać odpowiedniej walizki. Pomimo szerokiej gamy produktów w sklepach, nie mogliśmy odnaleźć artykułu spełniającego nasze oczekiwania. I stąd zrodził się pomysł na otwarcie sklepu, w którym produkty będą oddawać klimat podróży – będą wyjątkowe i niepowtarzalne a mnogość wzorów i kolorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zależało nam na tym aby klient kupując u nas zapomniał o przykrych niespodziankach podróży. Pomylona walizka, uszkodzony bagaż, czy też oderwane koło odeszły w niepamięć.

VERTUS
Radość podróżowania

Nasz salon dysponuje asortymentem o niebanalnej stylistyce i wysokiej jakości wykonania dostępnym w przystępnej cenie. W naszej ofercie każdy odnajdzie coś dla siebie, a wykwalifikowana obsługa pomoże podjąć właściwą decyzję. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i osiągniesz satysfakcję z dokonanych zakupów. W przyszłości zaś cieszyć się będziesz wypoczynkiem. Od samego początku naszej marce przyświeca jedno hasło – Vertus, radość z podróżowania.

Nasz zespół

Naszą receptą na sukces są także pracownicy. To mieszanka pasjonatów podróży z ludźmi posiadającymi styl i klasę. Składa się z osób doświadczonych stażem pracy i ludzi młodych, kreatywnych, śledzących obowiązujące trendy modowe.